Mozaika Dlažba Stavební chemie

Mozaika URBAN CHIC v Hotelu Prezident

Zajímá vás, jak by naše mozaika vypadala ve vašem wellness?
Přinášíme Vám povedenou realizaci z Karlových Varů. V roce 2014 jsme dodali do wellness v Hotelu Prezident španělskou mozaiku Hisbalit z kolekce URBAN CHIC.

Investor si s výběrem dal opravdu záležet a výsledkem je elegantní obklad, který navodí atmosféru relaxace a luxusu. A vynikající design určitě není na úkor funkce. Výrobce nabízí mozaiky ve dvou typech protiskluzových povrchů tř. B a tř. C. A to pro celou svoji výrobní škálu. Lze tedy vybírat z více než 300 barev i včetně populárních kovových. Tak mohl investor splnit požadavek na estetiku i náročné technické požadavky a zvolit na podlahu wellness protiskluzový mozaikový obklad sladěný se zbytkem prostoru.

Mozaika URBAN CHIC v Hotelu PrezidentParní kabina obklad mozaika Urban Chic 720, 723, 722Mozaika URBAN CHIC v Hotelu PrezidentVířivka obklad mozaika Urban Chic 720, 723, 722

Byli jsme zvědaví, jak se naše mozaika bude měnit v čase a tak jsme si po 5-ti letech udělali výlet do Karlových Varů a dopřáli si relaxační víkend v Hotelu Prezident. A byli jsme nadšení. Wellness je opravdu příjemný, výborně vybavený a navíc naše mozaikové obklady vypadají stále krásně.

Wellness Urban Chic 720, 723, 722 po 5-ti letechWellness Urban Chic 720, 723, 722 po 5-ti letechVířivka Urban Chic 720, 723, 722 po 5-ti letechWellness Urban Chic 720, 723, 722 po 5-ti letech

Takže pokud stále nejste rozhodnuti, jak pojednat Váš wellness, udělejte to jako my. Spojte práci s relaxací a ubytujte se v Hotelu Prezident. Kromě příjemného odpočinku tam najdete i spoustu inspirace.


Hledáte podobný materiál?


Líbí se Vám článek?


Podívejte se na další články