Mozaika Dlažba Stavební chemie

Naše mozaiky v penzionu Jurášek

Kdo ještě neslyšel o populárním penzionu Jurášek v Beskydech? Krásná poloha, vynikající kuchyně, pohodlné a vkusné pokoje, ale hlavně parádní wellness! Najít volné místo v Juráškovi není snadné, tak alespoň do wellness můžete nahlédnout na našem blogu.

Cílem investora bylo propojit ve wellness estetiku s funkcí a tak volba mozaiky byla jasná. Hisbalit splňuje obojí, kvalitní a odolné mozaiky jsou k dispozici v protiskluzovém provedení a to je ve wellness na podlaze, kde se chodí naboso, nutnost.
Výhodou je, že v Hisbalitu se nemusíte při výběru podřizovat omezenou nabídkou výrobce. Všechny mozaiky jsou k dispozici ve 2 typech protiskluzového povrchu tř. B i tř. C.

A tak mohli v Juráškovi vytvořit wellness plný barev a odlesků, který přímo vybízí k relaxaci.

Wellness obklad mozaika DunaWellness obklad mozaika DunaWellness obklad mozaika DunaWellness obklad mozaika DunaWellness dlažba protiskluz dekor dřevo

V tomto hotelu jsme se neomezili jen na mozaiky a tak se můžete podívat i na některé naše dlažby vhodné do wellness. I tady platí, že funkce je na prvním místě, dlažby nesmí klouzat, dokonale protiskluzový povrch je tedy základním požadavkem. Ani v tomto případě, ale není nutné omezit požadavky na design. V naší nabídce najdete kvalitní protiskluzové dlažby s dekorem kamene, dřeva nebo cementu.


Hledáte podobný materiál?


Líbí se Vám článek?


Podívejte se na další články