Mozaika Dlažba Stavební chemie

Doprava

Dopravíme Vám zboží kamkoliv po České Republice a také na Slovensko.

Pokud je součet Vašeho nákupu nad 30.000,- Kč bez DPH včetně, dopravné po ČR je zcela zdarma.

V případě, že je součet nižší, zaplatíte za dopravu dle hmotnosti zboží (viz. níže). Obvykle Vám doručíme Váš nákup do 3 pracovních dnů.

Expresní balíková služba

Menší zásilky - do celkové hmotnosti 30 kg – tj. pokud objednáváte pouze několik plat anebo méně než 3 balení mozaiky, vám doručí společnost GEIS zpravidla do druhého pracovního dne od předání zásilky z naší expedice. (Na Slovensko do 2 pracovních dní). Zásilky jsou doručovány mezi 8:00 - 17:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Před dodáním zásilky budete řidičem přepravní společnosti kontaktováni na telefonu uvedeném v objednávce a bude Vám sdělen přibližný čas doručení zásilky. V případě zájmu je možné si zásilky vyzvednout osobně na depu přepravní společnosti. Obecně je však doporučeno, nechat si dodat balík do zaměstnání, nebo na jiné místo, kde jste v tomto časovém intervalu k zastižení.

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku (které Vám bude zasláno SMS při expedici zboží) vyhledat svou zásilku na: GEIS - SLEDOVÁNÍ ZÁSILEK.

Cena přepravy balíku do 30 kg na libovolnou adresu v ČR je 150 Kč vč. DPH

Cena přepravy balíku do 30 kg na libovolnou adresu na Slovensku je 380 Kč (14 EUR) vč. DPH

Spediční služby

Pro větší zásilky využíváme služeb přepravní společnosti DSV. Rozvoz probíhá mezi 8:00 - 17:00 hod. S ohledem na vytíženost spedičních služeb není možné zvolit přesný čas doručení. Před dodáním zásilky budete telefonicky avizováni přepravcem. Cena přepravného vyplývá z hmotnosti zboží.

Cena přepravy palety do 75 kg na libovolnou adresu v ČR je 460,- Kč vč. DPH
Cena přepravy palety do 150 kg na libovolnou adresu v ČR je 530,- Kč vč. DPH
Cena přepravy palety do 300 kg na libovolnou adresu v ČR je 650,- Kč vč. DPH
Cena přepravy palety do 800 kg na libovolnou adresu v ČR je 950,- Kč vč. DPH

Cena přepravy palety do 75 kg na libovolnou adresu na Slovensku je 1 100,- Kč (ca 44 EUR) vč. DPH
Cena přepravy palety do 150 kg na libovolnou adresu na Slovensku je 1 500,- Kč (ca 60 EUR) vč. DPH
Cena přepravy palety do 300 kg na libovolnou adresu na Slovensku je 1 800,- Kč (ca 72 EUR) vč. DPH
Cena přepravy palety do 800 kg na libovolnou adresu na Slovensku je 2 900,- Kč (ca 116 EUR) vč. DPH

POZOR! Zásilku je nezbytné převzít v domluvený den doručení. Termín doručení zásilky s Vámi vždy budeme domlouvat předem tak, aby Vám vyhovoval. Pokud byste ho potřebovali z jakýchkoliv důvodů změnit, je to možné 1 pracovní den před domluveným dnem doručení. V případě, že přepravní společnosti nebude umožněno doručit zásilku (např. nebudete doma, uvedete špatnou adresu apod.), opětovné doručení je zpoplatněno až do výše celkové ceny přepravy.

Osobní odběr

Objednané zboží si v případě zájmu můžete také vyzvednout v našem skladu na adrese:

Areál ČSAD - EXPRES VAN - Hala č. 1

České mládeže 594/33

460 06 Liberec 6

kontakt: Ing. Helena Brzulová, t. +420 739 605 113

Doporučený postup při převzetí zásilky

Při doručení zásilky věnujte mimořádnou pozornost vnějšku balení. Tzn. překontrolujte neporušenost ochranné pásky a obalu (případné proražení kartonu či stahovací fólie, jíž je zboží připevněno k paletě). Porušení může nasvědčovat neopatrnému zacházení se zásilkou během přepravy a možnému poškození zboží. Pokud při kontrole narazíte na jakýkoli náznak toho, že došlo k neoprávněnému vniknutí do zásilky, či možnému poškození během přepravy, oznamte tuto skutečnost před potvrzením přepravního listu řidiči. Je-li zásilka poškozena, trvejte na sepsání reklamačního protokolu.

Pokud budete potřebovat pomoci s problémy při převzetí zboží kontaktujte našeho pracovníka na tel. +420 602 433 429

Informace o dalším postupu naleznete v sekci Reklamace